Dergimizin İlk İki Sayısı Yenilendi

Dergimizin İlk İki Sayısı Yenilendi 
 
Dergimizin birinci ve ikinci sayısının kapağı ve iç tasarımı, yazıları yenilendi. 
Dergimizin ilk iki sayısında "imtiyaz sahibi" olarak adı geçen ancak ilk sayıdan itibaren 4 ay süre ile fire veren, dergiyi çıkarmayan şair ve yazar Salih Kırmızı bir süre sonra kendi isteği üzerine dergimizden ayrılmıştı. 
 
Dergimizin ilk ve asıl kurucuları olan genç şairler Enes Gürbüz ve Emirhan Çiftçi dergiyi devam ettirmeye karar vermişti. Web sitemizi de kurarak e-dergiciliğe başlamışlardı. Bir süre sonra dergi sayıları basılı olarak da çıkınca, dergi çalışanlarının yaptığı toplantı neticesinde ilk iki sayının yenilenmesine karar verilmişti. Dergimizin (şu anki) sahibi Enes Gürbüz diğer sayıların tasarımlarını ilk iki sayıda da uyguladı ve içindeki şiir ve yazıları karışmaksızın üzerinde bir takım değişiklik yaptı. 
 
Dergilerin ilk halleri bir daha satışa sunulmayacak, onun yerine artık değişmiş, yinelenmiş halleri dağıtılacaktır. Sitemizdeki ilk iki sayı haberlerinin altında (Derginin PDF dosyasını indirmek için tıklayın) butonunun altına yeni dergiler kondu. Bir hafta sonra ilk dergiler tamamen yayından kaldırılacaktır. Bu hafta içerisinde birinci ve ikinci sayıları (eski) okumak isteyenler indirebilir ve okuyabilirler. 
 
Dergilerde Hangi Değişiklikler Yapıldı? 
Dergilere yeni grafik tasarım modeli oluşturuldu. Künye kısmında yazılı olan ancak dergide bulunmayan yayın kurulu ekibinin isimleri (Salih Kırmızı ve Ali Tüfekçi) dergiden kaldırıldı. Yönetim ve Yazışma Adresi bilgileri ile iletişim numaraları güncellendi. Sosyal Medya hesap bilgileri değiştirildi. Baskı matbaa bilgileri düzeltildi. Yeni abonelik sistemi getirildi ve künye kısmının altına eklendi. 
 
Dergi PDF'lerinin (Eski ve Yeni) Bulunduğu ve Yukarıda Bahsedilen Haberlere Nasıl Ulaşabilirim? 
Dergimizin yenilenmiş ilk iki sayısının haberine aşağıdan ulaşabilirsiniz. 
 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir