Kalemlik Dergisinin Beşinci Sayısı

Kalemlik Dergisinin Beşinci SayısıKalemlik Dergisinin
Beşinci Sayısı
 
"Edebiyat" içerikli Kalemlik dergisinin beşinci sayısı çıktı
 
Eyüp Ekinci "Yanarsa Yüreğim", Fatih Tezce "Yaralı Ağaç Kabukları", Merve Akyol "Öptüm", Rıdvan Yıldız "Boşluğun Gözleri", Ömer Keskin "Umutsuz Sal", Erdal Memiş "Bir Evlat Büyütmelisin!", Ahmet Yılmaz Tuncer "Yıldız Dökmek", Cemal Karasavran "Sesimizi Duyan Yok", Halime Erva Kılıç "Üç Buçuk Duvar Bir Pencere", Songül Özel "Geceye Ne Bıraktım", Müştehir Karakaya "Bırak Konuşmak İhanetim Olsun", Enes Gürbüz "Gözlerim de Susar", Sümeyye Gönül Ülke "Bilemedim", Enes Akdoğan "Topraktan Toprağa", Muhammet Baran Aslan "Hangi Yürek", Adem Yazar "Ayça Kızım", Ercan Sağlam "Response" ve Cemalettin Gündoğan "Severim" isimli şiirleriyle bu sayıda yer alan şairler.
 
Şakir Diclehan "Genç Kalemler ve Dergicilik" ve Arif Bilgin "Bilmiyorsan Söyleme" isimli yazılarıyla bu sayıya katkıda bulunan isimler.
 
Mehmet Faruk Habiboğlu "Hazan Sarısı Hafakanlar", Ahmet Şevki Şakalar "Pıt" ve Gürhan Gürses "Rabbim Bizi Aynı Yürekte Birleştir" isimli hikâyeleriyle bu sayıda yer alan hikâyeciler.
 
Son sayfalarda ise Sadık Yalsızuçanlar'ın "Benim Adım Sam" isimli yabancı bir sinema filmi hakkında yazdığı tanıtım-inceleme türündeki yazısı var.
 

BIR YORUM YAZIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir